Українська / Ukrainian

Богоцентричні матеріали для допомоги майбутньому поколінню у пізнанні, шануванні та цінуванні Бога.

Languages: Ukrainian

Більше Ніж Історія: Старий Заповіт

Більше, ніж історія: Старий Заповіт " - це новий вид біблійного ресурсу для дітей (6-12 років), який запрошує їх у хронологічну подорож Біблією з богоцентричної, євангельської, орієнтованої на учнівство, богословськи обґрунтованої перспективи.

Завантажити матеріали

Більше Ніж Історія: Новий Заповіт

Славетна розповідь про народження Божого Сина та вражаюча розповідь про смерть Ісуса на хресті; хліб і риба, помножені, щоб нагодувати 5,000 і жива вода, запропонована самарянці; Ісус проповідує відкрито, а фарисеї готують змову таємно; народ, що співає на вулицях хвалу та розлючений натовп, який закликає до розп’яття; сліпий прозріває, а гонитель церкви осліплений світлом; одного апостола звільнено із в’язниці, а іншого заковано в кайдани - сторінки цієї книги наповнені історіями з Біблії, усі вони абсолютно і вічно істинні, розповідають нам одну велику історію. Книга оповідань “Більше, ніж Історія”, ця книга, що складається з 346 сторінок, показує нам багатогранний характер Христа, а також Його величні діяння, праведні накази, надійні обітниці, суворі застереження, та милостивий план викуплення.

Завантажити матеріали

Ревний: 7 посвят для учнівства наступного покоління

Zealous: 7 Commitments for the Discipleship of the Next Generations

У книзі «Ревний» пастор із великим стажем та виконавчий директор Truth 78 Девід Майкл описує завзяття та старанність, народжені із пристрасті за Богом та Його славою, та сім посвят, які забезпечують бачення та основу для учнівства наступних поколінь… щоб вони поклали надію на Бога (Псалом 77:1-8).

 1. Прийміть біблійне бачення для віри наступного покоління
 2. Будуйте міцне партнерство між церквою і сім’єю
 3. Навчайте глибині і ширині усієї волі Божої
 4. Проголошуйте славну Євангелію Ісуса Христа
 5. Наставляйте розум, серце і волю
 6. Моліться, усвідомлюючи залежність від Божої суверенної благодаті
 7. Надихайте поклоніння Богу заради слави
Завантажити матеріали

Допомагаючи Дітям Зрозуміти Євангеліє

Helping Children to Understand the Gospel

У цьому буклеті досліджуються наступні теми: підготовка сердець дітей до слухання Євангелія; розрізнення етапів духовного зростання; передання основних істин Євангельського послання; та подання Євангелія в точній та дружній для дітей манері. Містить у собі 10-тижневий план сімейних богослужінь для допомоги батькам у поясненні Євангелія своїм дітям.

Завантажити матеріали

Світ створений, гріховний, відкуплений та відновлений: Євангелія — задум Бога для порятунку людства

The World Created, Fallen, Redeemed, and Restored: The Gospel Plan of God

Біблія вражає глибиною та масштабом, водночас неймовірно простим посланням надії, яке видно у чотирьох ключових темах: творіння, гріхопадіння, відкуплення людства від прокляття гріха й відновлення світу. Від початку до кінця — від книги Буття до Об’явлення — ці теми розкривають нам дивовижні чини Бога.

Книгу «Світ створений, гріховний, відкуплений та відновлений» написано для того, щоб діти пізнали й прийняли євангельські істини, що преображають життя. Через ключові уривки Святого Письма та адаптовану для дитячого віку переконливу розповідь діти відчують на собі найвеличнішу реальність у всесвіті та своєму житті.

Завантажити матеріали

Бог свідчить про себе: біблійні історії Старого Заповіту для дітей

64 уроки для дітей 3-6 річного віку, які можна використовувати на недільній школі у Вашій церкві.

He Established a Testimony: Old Testament Stories for Young Children

A 64 lesson curriculum written for use with 3-6 year olds and can be used in Sunday school classes at your church.

Бог свідчить про Свої дивовижні діла та могутню силу. Це хронологічний виклад подій Старого Заповіту, яке має на меті познайомити Вашу дитину з величним, всемогутнім Богом. У цій програмі розглядається Божа велич через ключові теми у хронологічному порядку зі Старого Заповіту. Біблійні історії не подаються у книзі. Вчителі готуються до заняття через вивчення Писання за допомогою списку ключових тем, наочних прикладів та практичних запитань, щоб познайомити дітей з величним Богом, Який ніколи не змінюється.

Доступно для завантаження

 • Книга для вчителя та обкладинка
 • Розмальовка
Завантажити матеріали

Бог промовив через Сина: біблійні історії Нового Заповіту для дітей

52 уроки для дітей 3-6 річного віку, які можна використовувати на недільній школі у Вашій церкві.

He Has Spoken By His Son: New Testament Stores for Young Children

A 52 Lesson curriculum written for use with 3-6 year olds and can be used in Sunday school classes at your church.

У Новому Заповіті чудово розгортається диво та сила Ісуса Христа. Це хронологічний виклад подій Нового Заповіту, яке має познайомити Вашу дитину з величчю Богу в Ісусі Христі. Біблійні історії не подаються у книзі. Вчителі готуються до заняття через вивчення Писання за допомогою списку ключових тем, наочних прикладів та практичних запитань, щоб познайомити дітей з величним Богом, Який промовив через Сина.

Доступно для завантаження

 • Книга для вчителя та обкладинка
 • Розмальовка
Завантажити матеріали